Znajdź nocleg bez pośredników

 

Spanie.pl

 

Gospodarstwo Agroturystyczne STOKROTKA w Suścu

Adres obiektu Tomaszowska 21A, 22-672 Susiec
 

 

Trasa dojazdu

 

Opis dojazdu

* Z Warszawy przez Lublin, Zamość, Tomaszów Lubelski dalej drogą 853 na Jóżefów i koło Ulowa skręcamy do miejscowości Kunki, przez Grabowicę do Suśca. Można też dotrzeć na miejsce wyjeżdżając z Tomaszowa zmodernizowaną drogą koło miejscowości Pasieki dalej przez Łosiniec do Suśca. Niestety na popularnych mapach Google droga ta zaznaczona jest jeszcze jako droga ostatniego rzędu i widoczna dopiero przy maksymalnym przybliżeniu. * Z Krakowa przez Rzeszów, Jarosław, Cieszanów, za Narolem w lewo przez Narol Wieś, przez wieś Paary do Suśca. Można też koło Cieszanowa w miejscowości Kowalówka skręcić w lewo i przez Rudę Różaniecką, oraz Hutę Różaniecką dojechać na skróty do Suśca. * Od strony Biłgoraja przez Józefów, Hamernię i Oseredek do Suśca. Od Józefowa można też jechać w kierunku na Tomaszów Lub. i za miejscowościami Ciotusza Stara i Ciotusza Nowa skręcić w prawo w oznakowaną drogę do Suśca przez miejscowość Grabowica.

 


 

Położenie obiektu:

         
 


 

Okolice:

                      
 


 

Atrakcje z okolic

Rezerwat Nad Tanwią

Rezerwat Nad Tanwią

Najpiękniejsza wycieczka na Roztoczu wzdłuż rzek do rezerwatu Nad Tanwią w Gminie Susiec zwanego też Szumami.

Rezerwat Czartowe Pole

Rezerwat Czartowe Po...

Rezerwat chroniący odcinek rzeki Sopot, w miejscu jej przełomu przez strefę krawędziową Roztocza.

Rezerwat  Jęzior

Rezerwat Jęzior

Kompleks torfowiskowy, gdzie wprawny obserwator przyrody znajdzie 5 gatunków gadów, 8 gatunków płazów i kilkadziesiąt gatunków ptaków oraz wiele rzadkich okazów roślin.

Florianka

Florianka

Osada leśna leżąca na terenie Roztoczańskiego Parku Narodowego znana ze stajennej hodowli konika polskiego.

Zwierzyniecka Izba Muzealna

Zwierzyniecka Izba M...

Pierwsza Izba Muzealna w Zwierzyńcu powstała we wrześniu 1987 roku po latach starań członków Towarzystwa Miłośników Zwierzyńca.

 

Susiec w przewodniku

Podróż przez 10 polskich cudów natury

Podróż przez 10 polskich cudów natury

Bogata i różnorodna – taka jest polska natura. Zebraliśmy dla Was 10 najpiękniejszych cudów Polski, które nie wyszły spod ludzkiej ręki.

Szypoty na Tanwii

Niedoceniony zakątek Polski

Cisza, dzika, nietknięta ręką człowieka natura, szumiące potoki, nieprzebyte lasy, śpiew ptaków... Kto z nas nie marzy o odpoczynku w takim miejscu?

Trwa ładowanie danych
Trwa wyszukiwanie